Producent Smartwood

 

Darmowa dostawa!

 

Szybka realizacja

 

Posadź drzewo

Barierka do łóżka PUZZLE

149zł
Brutto

Odkryj markową barierkę do łóżek PUZZLE. Prosta konstrukcja, łatwy montaż i różne wymiary (70, 80, 90, 100 cm) sprawiają, że ta barierka idealnie pasuje do Twojego łóżka. Wykonana z trwałej sklejki sosnowej klasy 1/2 o grubości 15 mm, zapewniająca bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Zamontuj ją z przodu lub z tyłu łóżka dla większej elastyczności.

Rozmiar:
Kolor:
Ilość
Smartwood®
Gwarancja
24 miesiące
Samodzielny montaż
Tak
Liczba paczek
1 paczka
Kategoria
Meble

BARIERKA PUZZLE


IDEALNY WYBÓR DLA TWOJEGO DZIECKA

Bezpieczeństwo - słowo klucz - właśnie po to jest ta barierka. Często zdarza się, że kupując pierwsze łóżko dla dziecka nie wiemy jak będzie w nim spało. Jedne dzieci szybko się aklimatyzują i mogą spokojnie spać bez zabezpieczeń. Inne już nie i wtedy warto mieć tą opcję, że można tylko dokupić barierkę, by dziecko mogło spokojnie i bezpiecznie spać.


KOMPATYBILNOŚĆ


Naszą barierkę PUZZLE możesz połączyć jedynie z łóżkami, którym jest ona dedykowana.


Jeśli nabyłeś/łaś łóżko PUZZLE z jedną barierką lub bez, ale jednak uważasz, że Twoje dziecko potrzebuje większej ochrony przed upadkiem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować dodatkową barierkę. Łóżka są specjalnie przygotowane do rozszerzeń, dlatego jeśli będzie taka potrzeba, bardzo łatwo ją zaspokoisz. 

Prosta konstrukcja barierki i łatwy montaż sprawiają, że zabezpieczenie łóżka jest proste i szybkie. W zestawie znajdziesz kompletny zestaw montażowy, dzięki czemu nie musisz się martwić o dodatkowe zakupy. Po prostu zamocuj barierkę PUZZLE BR i już możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twoje dziecko jest bezpieczne.

WYMIARY
Szerokość łóżka

x1[cm]

x2[cm]

707073
808083
909093
100100103

MATERIAŁMateriał wykorzystywany do produkcji produktów to sklejka sosnowa o grubości 15 mm. Jest to sklejka o klasie 1/2, co świadczy o wysokiej jakości tego materiału. Naturalne  drewno powinno przemawiać do Was klientów ceniących ekologię.Jedną z istotnych cech materiału jest pozyskiwanie go z lasów objętych certyfikatem FSC. Certyfikat potwierdza, że drewno pochodzi z zrównoważonych źródeł, co wpisuje się w troskę o ochronę środowiska.

Procesy obróbki sklejki, takie jak szlifowanie i szczotkowanie, sprawiają, że powierzchnia materiału jest gładka i przyjemna w dotyku. Ponadto, ze względu na widoczne niejednorodne usłojenie, każde łóżko wykonane z tego materiału jest niepowtarzalne. To nadaje produktom unikalny charakter i estetykę.

Dodatkowym atutem jest możliwość użycia papieru ściernego do usunięcia ewentualnych zabrudzeń, co ułatwia utrzymanie sklejki w dobrym stanie przez długi czas. Wszystkie te cechy sprawiają, że sklejka sosnowa spełnia wysokie standardy jakości i estetyki, co może przyciągać klientów poszukujących trwałych, ekologicznych i jednocześnie indywidualnych produktów.

Przyłącz się do naszej
ekologicznej misji!

Śpij wygodnie, rośnij z nami, kup łóżko - posadź drzewo!

PUZZLEBR-A7D
Gwarancja
24 miesiące
Samodzielny montaż
Tak
Liczba paczek
1 paczka

Specyficzne kody

EAN
5905090163114
Szerokość łóżka Szerokość od frontu Długość od boku Wysokość
70 cm 76 cm 63 cm 20 cm
80 cm 86 cm 63 cm 20 cm
90 cm 96 cm 63 cm 20 cm
100 cm 106 cm 63 cm 20 cm

Zobacz także

Ikonka las
Darmowa dostawa
Ikonka las
Posadź drzewo