Metody płatności

W sklepie obsługujemy szybkie płatności elektroniczne typu Przelewy24 tradycyjne przelewy oraz płatność za pobraniem.
W sklepie obowiązuje waluta PLN.
Wszystkie płatności są dokonywane za pośrednictwem znanych i bezpiecznych pośredników płatności. Tradycyjnych przelewów dokonujesz sam za pośrednictwem swojego banku, więc to bank odpowiada za bezpieczeństwo tych transakcji. Wszystkie ruchy i przejścia pomiędzy podstronami w naszym sklepie są zabezpieczone protokołem SSL.
Tak - dokonując płatności przez Przelewy24 lub Paypal od razu mamy potwierdzenie dokonania płatności i od razu przystępujemy do realizacji zamówienia.W przypadku przelewu tradycyjnego na zaksięgowanie i zaksięgowanie wpłaty czekamy 3 dni robocze. Po 3 dniach roboczych bez wpłaty zamówienie zostaje anulowane. Jeśli dokonasz płatności po tym terminie i Twoje zamówienie zostanie anulowane, skontaktuj się z nami.

Zamówienia

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym lub informacji z systemu płatności o jego realizacji.
Zamówienia na łóżka/meble w drewnie: są realizowane w czasie 2 dni roboczych w trakcie których zostaje nadana przesyłka. Zamówienia na łóżka/meble malowane/lakierowane: są realizowane w czasie 4 dni roboczych w trakcie których zostaje nadana przesyłka.
Odpowiedni status otrzymasz e-mailem.Jeżeli zdecydowałeś się założyć konto w naszym sklepie, wszystkie aktualne informacje znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto.
Nie panikuj na początek. :-) Może się zdarzyć, że nasze wiadomości trafiły do spamu w Twojej skrzynce pocztowej. Jeśli sprawdziłeś i nic nie otrzymałeś, sprawdź poprawność swojego adresu e-mail, a w razie potrzeby skontaktuj się z nami przez e-mail lub messenger.

Produkty

Wszystko dzięki przemyślanemu procesowi produkcji, przemyślanej organizacji pracy oraz właściwej postawie naszych wykwalifikowanych pracowników.
Produkty wykonane z naturalnego drewna są tylko szlifowane i szczotkowane. Dzięki tym dwóm działaniom produkt jest przyjemnie gładki i pachnie drewnem ;-)
Zaopatrujemy się w farby i lakiery znanych producentów, których produkty wyróżniają się bezpieczeństwem, nie drażniącym zapachem oraz bardzo dobrą jakością.
Sklejka sosnowa składa się z kilku warstw (fornirów) pobranych z drzewa sosnowego i sklejonych ze sobą. Zaletą jest zwiększona wytrzymałość i sztywność. Lite drewno sosnowe jest miękkie i nie tak mocne.
Wszystko zależy od zamówienia i tego, czy uda nam się je zrealizować.Sami projektujemy meble, więc wiemy, co możemy, a czego nie. Przestrzegamy europejskich norm bezpieczeństwa, dlatego niektóre prośby odrzucane są z góry, np. zwiększenie wysokości w łóżku piętrowym itp.

Wysyłka i dostawa

Przy potwierdzeniu realizacji Twojego zamówienia wysyłamy Ci również maila potwierdzającego nadanie przesyłek, każda przesyłka ma osobny numer i po kliknięciu go z maila przechodzisz do strony śledzenia przesyłki.
Używamy grubych kartonów, które zapewniają odpowiednią sztywność i wytrzymałość, elementy zabezpieczające wewnątrz są docinane na wymiar tak, aby podczas transportu wszystkie elementy mebli pozostały na swoim miejscu, a potencjalne uszkodzenia były jak najmniejsze.
Dostawa zwykle odbywa się w kolejny dzień roboczy, jednak może się to różnić w zależności od części kraju do jakiej wysyłamy zamówienie.
Podanie numeru telefonu umożliwia firmie kurierskiej przesłanie informacji o dostawie. W przypadku trudności w dostawie z powodu błędnych danych adresowych lub pomyłki w danych adresowych, kurier w pierwszej kolejności podejmie próbę kontaktu w celu sfinalizowania dostawy.
W przypadku dostawy na terenie Polski ponowna próba doręczenia nastąpi w następnym dniu roboczym po dniu, w którym odbiorca był nieobecny.

Otwarte pytania

Polecamy kontakt przez formularz kontaktowy, e-mail lub messenger - preferujemy te formy komunikacji, ponieważ lubimy mieć ślad z każdej rozmowy i móc się do niej odnieść w razie nieporozumień. Zwykle odpowiadamy w ciągu 2-3 godzin, jednak jeśli jesteśmy zajęci lub zapytanie jest późno, możemy odpowiedzieć następnego dnia.
Kody rabatowe są wydawane w różnych terminach z różnym czasem trwania. Warto śledzić nasz newsletter oraz nasze media społecznościowe, gdzie będziemy informować o aktualnych promocjach i dostępnych kodach rabatowych.

Ikonka las
Darmowa dostawa
Ikonka las
Posadź drzewo