Producent Smartwood

 

Darmowa dostawa!

 

Szybka realizacja

 

Posadź drzewo

Barierka do łóżka PUZZLE

SMARTWOOD Jarosław Junik Reviews with ekomi.nl
149zł
Brutto

Odkryj markową barierkę do łóżek PUZZLE. Prosta konstrukcja, łatwy montaż i różne wymiary (70, 80, 90, 100 cm) sprawiają, że ta barierka idealnie pasuje do Twojego łóżka. Wykonana z trwałej sklejki sosnowej klasy 1/2 o grubości 15 mm, zapewniająca bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Zamontuj ją z przodu lub z tyłu łóżka dla większej elastyczności.

Rozmiar:
Kolor:
Ilość
Smartwood®
Gwarancja
24 miesiące
Samodzielny montaż
Tak
Liczba paczek
1 paczka
Kategoria
Meble

Barierka PUZZLE BR - to idealny wybór dla Twojego dziecka!

 

Zapraszamy do zapoznania się z markową barierką do modelu łóżek PUZZLE. Ta doskonała barierka spełni Twoje oczekiwania pod względem prostoty montażu i funkcjonalności. Dostępna w czterech różnych wymiarach: 70, 80, 90 i 100 cm, barierka PUZZLE BR idealnie dopasuje się do Twojego łóżka.

 

Dodatkowo, barierka PUZZLE BR oferuje wiele możliwości. Możesz ją zamontować zarówno z przodu, jak i z tyłu łóżka, zapewniając dodatkową elastyczność i wygodę użytkowania. Jeśli zdecydujesz się na dwie barierki dla łóżka PUZZLE o wymiarach 70x140 cm, pamiętaj, że szerokość wjazdu pomiędzy barierkami wyniesie tylko 20 cm.

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Prosta konstrukcja barierki i łatwy montaż sprawiają, że zabezpieczenie łóżka jest proste i szybkie. W zestawie znajdziesz kompletny zestaw montażowy, dzięki czemu nie musisz się martwić o dodatkowe zakupy. Po prostu zamocuj barierkę PUZZLE BR i już możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że Twoje dziecko jest bezpieczne.

 

Dbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w prosty i efektywny sposób. Wybierz barierkę PUZZLE BR od SMARTWOOD, która zapewni Ci spokojny sen i pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i ciesz się wygodą oraz funkcjonalnością naszych produktów.

 

MATERIAŁ

Barierka PUZZLE BR wykonana jest z trwałej sklejki sosnowej o grubości 15 mm i klasy 1/2. Jej naturalne drewno nadaje wnętrzu przyjemny wygląd, a jednocześnie jest bezpieczne dla Twojego dziecka.

SMARTWOOD Jarosław Junik Reviews with ekomi.nl
PUZZLEBR-A8D
Gwarancja
24 miesiące
Samodzielny montaż
Tak
Liczba paczek
1 paczka

Specyficzne kody

EAN
5905090163534
Szerokość łóżka Szerokość od frontu Długość od boku Wysokość
70 cm 76 cm 63 cm 20 cm
80 cm 86 cm 63 cm 20 cm
90 cm 96 cm 63 cm 20 cm
100 cm 106 cm 63 cm 20 cm

Zobacz także

Ikonka las
Darmowa dostawa
Ikonka las
Posadź drzewo